Vítej na našich stránkách

24. 5. 2019
Školní výlet


22. 5. 2019

Zastupování  + změna v rozvrhu → Z,  Čj,  Aj,  F,  M,  Ov
Čj - zastupování - p.uč. Trpišovská
Aj - zastupování - p.uč. Burešová - bude vyučováno Ov


15. 5. 2019
Čj - zastupování - p.uč. Smrčková


7. 5. 2019
(pokud bude nevhodné počasí focení se přesouvá na 14.5.2019)

FOCENÍ tříd na závěr školního roku.


25. 4. 2019 (čtvrtek)
TŘÍDNÍ SCHŮZKY - od 16:30 - prospěch, chování, organizace


25. 4. 2019
M - zastupování - p.uč. Kopalová


15. 4. 2019

Zastupování v týdnu 15. 4. - 17. 4. 2019
Po    Aj(Nov) - zastupování - p.uč. Kohlíková
Út    Aj(Nov) - zastupování - p.uč. Šulcová


11. 4. 2019
Čj - nevyučováno
Aj - skupina p.uč. Novákové - nevyučováno - vyučování končí v 11:20 hod
     - skupina p.uč. Ramíreze - vyučováno 5. hodinu - vyučování končí v 12:15 hod.


10. 4. 2019
M - zastupování - p.uč. Řehák


26. 3. 2019 
Tv - spojeno - p.uč. Severa
(zapsáno 25.3.2019) 


25. 3. 2019

 V pondělí 25. 3. se zúčastníme filmové produkce s diskuzí pod názvem "Jeden svět na školách". Na dopravu a vstupné vybíráme 100,-Kč
Peníze noste v týdnu po jarních prázdninách (11. - 15. 3. 2019).
(zapsáno 22.2.2019)


22. 3. 2019 - pátek

Hv - zastupování - p.uč. Severa - Matematický klokan
(zapsáno 19.3.2019) 


14. 3. 2019 - čtvrtek

M - zastupování - p.uč. Kopalová
Aj - skupina p.uč. Ramíreze - nevyučováno (končí po 5.hodině)


25. 2. 2019

Zastupování v týdnu 25. 2. - 1. 3. 2019 (může dojít ke změnám) 
Po   M - zastupování - p.uč. Kohlíková
        I/Pč - spojeno - Pč - p.uč. Řehák
        Aj(Ram) - zastupování - p.uč. Řehořek
Út   M - zastupování - p.uč. Burešová
        Tv - spojeno - zastupování - p.uč. Burešová
St   M - zastupování - p.uč. Mézlová
Čt   M - zastupování - p.uč. Šnýdlová
Pá   M - zastupování - p.uč. Šnýdlová
        Tv - nevyučováno (celá třída končí po 4.hodině)
(zapsáno 22.2.2019)


15. 2. 2019

Změna v rozvrhu v pátek 15.2.
Hv - zastupování - p.uč. Severa (hodina M)

Vyučování končí ve 12:00 hod.
(zapsáno 14.2.2019) 


4. 2. 2019

Zastupování v týdnu 4. 2. - 8. 2. 2019
Po   Čj - zastupování - p.uč. Řehořek
Út   Čj - zastupování - p.uč. Severa (M)
St    Čj - zastupování - p.uč. Severa (čtenářská dílna)
Čt    Čj - zastupování - p.uč. Ramírez
Pá    Čj - zastupování - p.uč. Chrásková
(zapsáno 31.1.2019)


28. 1. 2019

Zastupování v týdnu 28. 1. - 1. 2. 2019
Po   Čj - zastupování - p.uč. Řehořek
Út   Čj - zastupování - p.uč. Severa (M)
St    Čj - zastupování - p.uč. Severa
       Ov - nevyučováno (celá třída končí po 5.hodině)  
Čt   - 
vyučuje se dle rozvrhu do 4. vyuč. hodiny
       - 5. vyučovací hodina - předávání výpisu z vysvědčení
         (celá třída končí po 5.hodině)
Pá   - pololetní prázdniny
(zapsáno 26.1.2019)


14. 1. 2019

Zastupování v týdnu 14. - 18. 1. 2019  (může dojít ke změnám)
Po  Čj - zastupování - p.uč. Trpišovská 
       M - nevyučováno - 2.hodina = Z - přesunuto z šesté hodiny
              (celá třída končí po 5. hodině)
       I - spojeno s Pč
       Aj - spojeno - p.uč. Nováková

Út   Čj - zastupování - p.uč. Perglová
        M - zastupování - p.uč. Kopalová
        Aj
- skupina p.uč. Ramíreze - zastupování p. uč. Mézlová
        Tvd+ch - nevyučováno (celá třída končí po 5.hodině)
St    Aj - spojeno - p.uč. Nováková
        Čj - zastupování - p.uč. Trpišovská
        M - zastupování - p.uč. Jerje
Čt   M - zastupování - p.uč. Kopalová
        Čj - zastupování - p.uč. Nováková
Pá   Čj - zastupování - p.uč. Povýšilová
        M - zastupování - p.uč. Mézlová
        Tvd - zastupování - p.uč. Burešová
        Tvch - nevyučováno (končí po 4.hodině)
(zapsáno 10.1.2019)


7. 1. 2019

Zastupování v týdnu 7. - 11. 1. 2019
Čt   Aj - skupina p.uč. Ramíreze - nevyučováno (končí po 5.hodině)
Pá   Čj - zastupování - p.uč. Povýšilová
(zapsáno 8.1.2019)


14. 12. 2018

Zastupování v týdnu 10. - 14. 12. 2018
Čt   Čj - zastupování - p.uč. Chrásková
(zapsáno 10..12.2018) 


3. 12. 2018

Zastupování v týdnu 3. - 7. 12. 2018
Út   Aj - spojeno - p.uč. Ramírez
St    Aj - spojeno - p.uč. Ramírez
Čt   Aj - skupina p.uč. Novákové - nevyučováno (končí po 5.hodině)
   Tvd - nevyučováno (končí po 4.hodině)
(zapsáno 3.12.2018)


26. 11. 2018

Zastupování v týdnu 26. - 30. 11. 2018
Út   Př - zastupování p.uč. Vojtíšek 
Čt   Př - zastupování p.uč. Kohlíková
   Hv - zastupování p.uč. Severa
(zapsáno 26.11.2018) 


26. 11. - 4. 12. 2018

Třídní schůzky formou tripartity (žák - rodič - učitel) - bližší informace zde. (zapsáno 12.11.2018)


22. 11. 2018

Př - zastupování p.uč. Kohlíková
Čj - zastupování p.uč. Nováková
Aj - spojeno - p.uč. Nováková (zapsáno 19.11.2018)


20. 11. 2018

Př - zastupování p.uč. Vojtíšek (zapsáno 19.11.2018)


16. 11. 2018

Hv - zastupování p.uč. Kohlíková (zapsáno 14.11.2018)


15. 11. 2018

Př - zastupování p.uč. Kohlíková (zapsáno 13.11.2018)


13. 11. 2018

Př - zastupování p.uč. Vojtíšek 
     - během hodiny odvede žáky do 6.A na preventivní pořad HZS


13. 11. 2018

Hasík - Preventivní pořad HZS 2. část -  VI.C - 9:15 v VI.A (předpokládaný konec v 10:30 až 10:45 - vyučování pokračuje Dějepisem) 


5. 11. 2018

Změny v rozvrhu v týdnu   5. - 9. 11. 2018

Po   I a Pč - spojeno, vyučována Informatika

Út   Př - zastupování p.uč. Vojtíšek
       Aj - spojeno p.uč. Nováková
       Tvd - nevyučuje se
       (dívky končí v 12:15 hod)

St    bez změn

Čt   Př - zastupování p.uč. Vojtíšek
        Vv (2.h) - zastupování p.uč. Perglová
        Vv (3.h) -> Aj - spojeno p.uč. Ramírez
        Aj (6.h) - odučeno 3. hodinu
        (žáci končí ve 12:15 hod)

   Čj - zastupování p.uč. Povýšilová


1. 11. 2018

Info

Zde uvidíte obecné informace o třídě - akce, změny v rozvrhu, atp.